Karwan w Cracovii?

Michał Karwan 26-letni obrońca Górnika Zabrze będzie najprawdopodobniej od nowego sezonu piłkarzem Cracovii. Zawodnik pojedzie z drużyną na rozpoczynające się w niedzielę zgrupowanie do Zakopanego.
Karwan ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Górnikiem Zabrze. Obecny pracodawca żąda za jego przejście 400 tys. złotych. Gdyby na tych warunkach Karwan przeszedł do Cracovii byłaby to najwyższa kwota jaką kiedykolwiek Cracovia zapłaciła za pozyskanie zawodnika. 
Michał Karwan ma 26 lat, dobre warunki fizyczne (188 cm wzrostu, 85 kg wagi), jest środkowym obrońcą, wychowankiem Tomasovii Tomaszów Lubelski. Przez ostatnie trzy sezony występował w Górniku Zabrze, w barwach którego rozegrał 60 pierwszoligowych spotkań.

źródło: www.cracovia.pasy.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]