Chłopcy z Górnika w Goczałkowicach

Drużyna Młodzieżowej Szkółki Piłki Nożnej Górnik Zabrze występująca w Śląskiej Lidze Juniorów bardzo pracowicie spędzi ferie. Tuż po zakończeniu nauki, 14 stycznia podopieczni trenera Jerzego Werońskiego pojadą na tygodniowy obóz do Goczałkowic. Po powrocie 23 stycznia mają rozegrać sparingowy mecz ze Stadionem Chorzów na boisku ze sztuczną trawą, które znajduje się przy Stadionie Śląskim.
Do Warszawy wrócił Kamil Boniewski. W Zabrzu mieszkał u babci i chodził do tutejszego Zespołu Szkół Mechaniczno Budowlanych. Maturę postanowił zdawać w stolicy, gdyż chce studiować w tamtejszej Akademii Wychowania Fizycznego. Został zawodnikiem Polonii Warszawa.
Przez miesiąc z pierwszym zespołem Górnika grającym w ekstraklasie będzie trenować Kamil Król. To kolejny zawodnik, który trafił do kadry czternastokrotnego mistrza Polski.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]