Godny następca

Piłkarze Górnika Zabrze dzisiaj po raz pierwszy będą trenować pod okiem nowego trenera. Edward Lorens na własnej skórze będzie się mógł przekonać, jak wielka jest miłość zespołu do jego poprzednika Wernera Liczki. Doświadczony szkoleniowiec zapewnia, że wejdzie do szatni bez strachu. - Czego tu się bać? Jeden trener odszedł, przyszedł nowy i to jest normalne. A zawodnicy nie muszą mnie kochać, ważne żeby słuchali. 

Trener podkreśla, że o swoje umiejętności się nie martwi, bo ma spore doświadczenie. Piłkarze pewnie o tym wiedzą i dlatego obiecują nowemu opiekunowi bezwzględne posłuszeństwo. - W szatni jest teraz tak dobra atmosfera, że każdego polubimy. Jesteśmy otwarci na współpracę z nowym szkoleniowcem - mówi obrońca Michał Karwan, skądinąd gorący zwolennik metod Liczki. - Ale z trenerem Waldemarem Fornalikiem, który był przed Liczką, też mi się dobrze pracowało. A z tego co wiem to pan Fornalik blisko współpracował z naszym nowym szkoleniowcem - dodał Karwan.

Prezes klubu Zbigniew Koźmiński uważa, że w szatni nikt nie musi nikogo kochać, ważne są wyniki. - Uważam, że trener Lorens będzie godnym następcą Liczki. Oni oczywiście się różnią, ale nigdzie nie znajdzie się dwóch takich samych ludzi.

źródło: Tempo / Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]