Koźmiński nie chce krzywdzić Cupiała

Marek Koźmiński, właściciel Górnika Zabrze, ma już dość spekulacji dotyczących przejęcia przezeń części akcji Wisły Kraków. Także Zbigniew Koźmiński, ojciec Marka i prezes Górnika, jest poirytowany sytuacją - pisze "Przegląd Sportowy".
- To nie jest możliwe nawet od strony prawnej. Zabraniają tego przepisy UEFA, więc nawet, gdyby Boguś dał te akcje w prezencie, nie moglibyśmy ich wziąć.  Zresztą my jesteśmy za biedni, by utrzymać Górnika, a co dopiero mówić o przejęciu mającej wielkie plany i wymagania Wisły - mówi Koźmiński senior, który w komentowaniu spekulacji dotyczących krakowskiego klubu jest mniej ostrożny od syna.

- Ale w tym przypadku nie chodzi wcale o to, że coś jest na rzeczy. Moje "no comments" oznacza tylko tyle, że nie chcę zrobić krzywdy panu Cupiałowi. Mam do niego wielki szacunek, a teraz jakakolwiek wypowiedź mogłaby mu zaszkodzić. Ktoś mógłby ją źle zinterpretować i byłby kłopot. A tak mam spokój i ja i on - stwierdził Koźmiński.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]