Edward Lorens - teraz Polska

Zalety. Potrafił znaleźć wspólny język z młodzieżą, a zabrzański Górnik to najmłodsza drużyna w ekstraklasie. Ambitni piłkarze mogą liczyć na wiele okazji do gry.
Wady. Latem 2003 roku, tuż po rozpoczęciu sezonu, Lorens stracił pracę w GKS Katowice i od tego czasu nie pracował na stanowisku szkoleniowca. To ponad piętnaście miesięcy. Po tak długiej przerwie wrócił na trudny teren, gdzie musi zmierzyć się również z panującym w Zabrzu mitem byłego szkoleniowca Wernera Liczki. 
Prognoza. - To będzie dobry następca Liczki. W GKS mu nie wyszło, lecz każdy trener musi choć raz w karierze trafić na klub, w którym jego filozofia się nie przyjmie - przekonuje prezes Górnika Zbigniew Koźmiński, który jeszcze niedawno uważał, że Czecha Liczkę może zastąpić tylko jego rodak. - Teraz Polska, tym hasłem się teraz kierujemy - dodaje Koźmiński.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]