Pozytywna inspekcja stadionu Górnika

Inspektor Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego Krystyna Mika przeprowadziła wczoraj kontrolę stadionu przy ul Roosevelta. Na stadion przybyli również przedstawiciele władz miasta oraz policji.
Wcześniej, na wniosek policji, stadion warunkowo dopuszczono do organizacji imprez masowych z udziałem publiczności, jednocześnie zobowiązując gospodarzy obiektu (zabrzański MOSiR) do usunięcia usterek. 

Policjanci stwierdzili, że usunięto większość ze wskazanych uchybień i są realne szanse, by prace zakończyły się w terminie do końca września.

Krystyna Mika zobowiązała gospodarzy stadionu do uzupełnienia wpisów do książki obiektu, dostarczenia do Inspektoratu przeglądów okresowych instalacji gazowej, elektrycznej i kominowej, wymienienia kratek wentylacyjnych w toaletach dla kibiców oraz wzmocnienie ogrodzenia obiektu gospodarczego.

Wszystko wskazuje na to, że na Roosevelta kibice będą mogli zobaczyć nie tylko sobotni mecz z Odrą Wodzisław, ale także pozostałe - do końca rundy jesiennej.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]