Aleksander nie zagra w Płocku

Arkadiusz Aleksander nie będzie mógł zagrać w barwach Górnika Zabrze w pierwszym meczu nowego sezonu z Wisłą Płock. Wczoraj Wydział Gier PZPN przełożył o tydzień rozstrzygnięcie sporu pomiędzy 24-letnim napastnikiem a Arką Gdynia.
- Obie strony twierdzą co innego o warunkach kontraktu, więc wezwaliśmy je na następne posiedzenie WG, 3 sierpnia. Do tego czasu zawodnik nie może grać w nowym klubie - oświadczył wiceprzewodniczący WG Wojciech Jugo. 
Lepsze wiadomości dla trenera Wernera Liczki dotyczyły Piotra Lecha i Michała Chałbińskiego, którzy zderzyli się ze sobą podczas jednego z treningów. Pierwszy bramkarz i podstawowy napastnik byli na konsultacji lekarskiej w Ostrawie - okazało się, że kolana zostały tylko stłuczone i obaj będą gotowi na inaugurację.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]