Górnicy harują jak woły

Nie ma litości trener Werner Liczka dla piłkarzy Górnika Zabrze. Podopieczni czeskiego szkoleniowca trenują bez dnia przerwy, a w niedzielę odbędą nawet zajęcia trzykrotnie. W klubie pojawił się 22-letni obrońca Piasta Gliwice Krzysztof Kolasiński, ale na razie jeszcze nie trenował z powodu kontuzji. W zamian do II-ligowca wypożyczeni mogą zostać Marcin Kocur i Dawid Sala. - Na pewno jednak nie Błażej Radler - zaznacza prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. 

Trzyletni kontrakt z Górnikiem podpisał natomiast były napastnik Piasta Rafał Andraszak. Dziś w Krakowie właściciel zabrzańskiego klubu, Marek Koźmiński, ma spotkać się z działaczami Wisły w sprawie wypożyczenia kogoś z grupy: Paweł Strąk, Kamil Kuzera, Piotr i Paweł Brożkowie, Łukasz Nawotczyński. Przypomnijmy, że od tygodnia w Zabrzu trenuje już inny "wiślak" Marcin Szałęga.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: kristarRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]