Trampkarze Górnika mistrzami zabrzańskiego podokręgu ŚZPN

Zakończyły się rozgrywki trampkarzy starszych (rocznik 1989-90) o mistrzostwo Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Mistrzem grupy pierwszej została drużyna Górnika Zabrze, której trenerem jest Sławomir Kapciński. Natomiast w grupie drugiej pierwsze miejsce zajęła drużyna ŁTS Łabędy, prowadzona przez trenera Henryka Franika. 

Oba zespoły spotkały się w finałowym meczu na przebudowanym stadionie w Łabędach, a stawką tego spotkania było mistrzostwo zabrzańskiego podokręgu. Początek należał do gości. W 10. min. po strzale reprezentanta Polski Dawida Krygiera, Górnik mógł prowadzić 1:0, ale piłka trafiła w poprzeczkę. W 40. min. groźną sytuację stworzyli miejscowi, ale po strzale głową w wykonaniu Wojciecha Dziewanowskiego, bramkarz gości Gawlik popisał się wspaniałą interwencją. Pięć minut później wspaniałym strzałem z 20 metrów popisał się Szymon Bukowski i gospodarze objęli prowadzenie. Wyrównał z karnego nie kto inny, jak sam... Gawlik. Zwycięską bramkę dla zabrzan po indywidualnej akcji i wspaniałym podaniu Krygiera, zdobył Robert Trznadel. Górnik wygrał 2:1 i zdobył mistrzostwo zabrzańskiego podokręgu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]