Obrona Wisły w rozsypce!

Przed piątkowym meczem z Górnikiem Zabrze - początek na stadionie przy Reymonta o godz. 20.15 - obrona Wisły jest więc w rozsypce – informuje „Dziennik Polski”.
Zaczęło się od bramkarza Adama Piekutowskiego. W spotkaniu z Anderlechtem w Brukseli wystąpił z gorączką. Przez kilka dni był przeziębiony. We wtorek podobne objawy wystąpiły u Jacka Paszulewicza, ale w odróżnieniu od kolegi przez dwa ostatnie dni nie trenował. Wczoraj z tego samego powodu nie ćwiczył Maciej Stolarczyk. 
Na dodatek z pierwszą reprezentacją pojechał do Tallina Marcin Baszczyński, a do "młodzieżówki" został powołany Łukasz Nawotczyński, natomiast Kamil Kuzera wciąż czeka na decyzję kierownictwa Wisły SSA po spowodowaniu w ubiegłym tygodniu wypadku. Klubowi lekarze robią wszystko, żeby Paszulewicz i Stolarczyk mogli jutro zagrać.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]