Górnik gra słabo, trener Fornalik pyta... Może za długo pracuję?

Trzy rozegrane wiosną kolejki pokazały, że Górnik Zabrze może być, a w każdym bądź razie teraz jest, chłopcem do bicia. Piłkarze wyglądają jakby brakowało im sił, mają nawet kłopoty z przyjęciem piłki. Kibic ma prawo wiedzieć kto za ten stan rzeczy odpowiada, a na Roosevelta aż huczy od plotek. Mówi się, że skład zestawia właściciel klubu Marek Koźmiński, a siłowe przygotowanie to działka Włocha Paolo Terziottiego. W kontekście pierwszego zespołu pada też nazwisko Władysława Łacha. Co w takim razie robi trener Waldemar Fornalik?

- Po co to szukanie dziury w całym, taktyka i skład to moja działka - mówi Fornalik, który zaprzecza, jakoby w klubie był wyłącznie pionkiem. - Jeśli ktoś pisze, że Fornalik trzęsie portkami przed właścicielem to grubo się myli - wyjaśnia szkoleniowiec Górnika.

- Terziotti odpowiada za przygotowanie fizyczne, a wam brakowało szybkości.

- A może wyszło to, że graliśmy trzy mecze w przeciągu ośmiu dni i to na ciężkich boiskach? Wiem, że gazety potrzebują sensacyjnych materiałów. Teraz akurat padło na mnie, może już za długo pracuję w jednym miejscu - zastanawia się trener. Zbigniew Koźmiński zaznacza, że posada szkoleniowca nie jest zagrożona.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]