Szymon Żurkowski: Muszę unieść presję ()

Jeszcze rok temu niewielu o nim słyszało, dziś jest na ustach kibiców w całej Polsce. Szymon Żurkowski, bo o nim mowa, w trakcie Wielkiej Gali Tygodnika "Piłka Nożna" odebrał nagrodę dla Odkrycia Roku 2017.
Młody pomocnik Górnika od początku sezonu spisuje się znakomicie i jest jednym z najlepszych zawodników beniaminka ekstraklasy. 20-latek wystąpił na wszystkich frontach w 23 meczach, w których udało mu się strzelić trzy gole i zapisać na swoim koncie trzy asysty. 
Dobra postawa Żurkowskiego została doceniona i dlatego otrzymał on wyróżnienie. - Nie będę ukrywał, że przy wchodzeniu na scenę był lekki stres, ale bardzo szybko sobie z nim poradziłem - komentował przed kamerą.
- Muszę unieść presję związaną z tą nagrodą i potwierdzać na boisku, że na nią zasłużyłem - dodał młody pomocnik tuż po tym jak odebrał nagrodę.

źródło: Piłka NożnaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]