STS podpisał umowę z Górnikiem ()

Największa firma bukmacherska w Polsce została partnerem zabrzańskiego klubu. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2017/18. W kontrakcie przewidziana jest premia za awans Górnika do Ekstraklasy.
STS – bukmacher szeroko wspierający polski sport – podpisał umowę sponsorską z Górnikiem Zabrze. STS będzie posługiwał się tytułem „Oficjalnego bukmachera”, a materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Górnika Zabrze. Porozumienie będzie obowiązywać do końca sezonu 2017 / 2018.

- Górnik to zasłużona i rozpoznawalna marka, naturalnym było więc prowadzenie rozmów dotyczących umowy. W zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z kibicami. Cieszę się, że podpisaliśmy porozumienie teraz z klubem, tym bardziej, że osobiście darzę Górnik bardzo dużym sentymentem – w młodości często odwiedzałem stadion przy Roosevelta. Mam nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do powrotu klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

- To dla nas bardzo ważne, że firma o takiej pozycji na rynku, jak STS zdecydowała się na współpracę z naszym Klubem. Uznane firmy powinny się wspierać w dążeniu do swoich celów. Zarówno Górnik, jak i STS, to marki doskonale znane w całej Polsce i jestem przekonany, że nasza współpraca będzie owocna dla każdej ze stron – podkreśla Bartosz Sarnowski, prezes Górnika Zabrze.

W ramach umowy materiały promujące STS pojawią się na stadionie w czasie spotkań zabrzan, a także na stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz w telewizji klubowej. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w wybranych lokalach STS, a także na profilach firmy oraz klubu w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów w Zabrzu zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe. Fani Zabrzan będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher. Umowa obowiązywać będzie przez dwa lata, do końca sezonu 2017/18. W kontrakcie przewidziana jest premia za awans Górnika do Ekstraklasy.

- Prowadząc aktywacje sponsorskie, zawsze pamiętamy o kibicach bez względu na barwy klubowe, ponieważ to oni są w sporcie najważniejsi. Jak pokazują dotychczasowe przykłady, nasza współpraca z klubami nie ogranicza się do ekspozycji logotypu w materiałach reklamowych. STS jest zaangażowanym sponsorem, rozdajemy bilety na mecze, organizujemy strefę kibica, prowadzimy konkursy dla fanów – dodaje Mateusz Juroszek.

- Górnik jest czwartym klubem piłkarskim, z którym STS podpisał umowę sponsorską w lipcu. Bukmacher jest także sponsorem strategicznym Lecha Poznań, a także oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. STS wspiera cały polski sport. Nasze działania sponsorskie świadczą o silnym zaangażowaniu i długofalowym podejściu do współpracy. Tak samo patrzymy na Górnik – podsumował Mateusz Juroszek.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]