Prezes Górnika: Bardzo liczę na to, że kibice tłumnie przybywać będą na Arenę Zabrze

Na przedsezonowej konferencji prasowej, która odbyła się w strefie biznesowej na Arenie Zabrze, zabrzański klub reprezentowali: Bartosz Sarnowski, prezes Górnika, Marcin Brosz, opiekun zespołu, Adam Danch, kapitan i Jan Żurek, koordynator szkolenia młodzieży. - Bardzo liczę na to, że kibice tłumnie przybywać będą na Arenę Zabrze – stwierdził dobitnie prezes Bartosz Sarnowski. 

- Rozpoczynamy sezon od meczu wyjazdowego z Miedzią Legnica i właśnie do tego meczu się przygotowujemy – rozpoczął swoje wystąpienie Bartosz Sarnowski, prezes zabrzańskiego klubu.

W dalszej części prezes Sarnowski mówił m.in. o zmianach, jakie dokonały się w klubie.

- Jedna to wybór nowego trenera, Marcina Brosza. Oprócz tego w klubie postawiliśmy mocno na marketing. Ruszyliśmy z programem „Trójkolorowi”, który ma nam pomóc w większej identyfikacji z kibicami. To program lojalnościowy, które daje duże korzyści. Jako klub pierwszoligowy obniżyliśmy ceny biletów. Bardzo liczę na to, że kibice tłumnie przybywać będą na Arenę Zabrze. Jeśli chodzi o skład to nie jest jeszcze zamknięty. Zachowany został trzon, który walczyć będzie o najwyższe cele – zaznaczył prezes Sarnowski.

Sternik Górnika pytany był przez dziennikarzy m.in. o cele na nowy sezon i Marcisa Ossa.
- Naszym celem jest jak najlepsze zaprezentowanie się w rozgrywkach I ligi i zdobycie jak najwyższego miejsca. Logiczne jest, że takim celem jest awans. Jeśli chodzi o Marcisa Ossa to prawdą jest, że złożyliśmy wniosek o rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem. Ale nie wyklucza to sytuacji, że możemy jeszcze dojść do porozumienia z zawodnikiem – wyjaśnia prezes Sarnowski.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]