Adam Danch: Sprawiliśmy prezent dla naszych kibiców

Po wygranej w pięknym stylu z Zagłębiem Lubin 4:2 kapitan Górnika Zabrze Adam Danch był niezwykle zadowolony.
» O lepszym finale roku nie mogliście chyba marzyć?
Adam Danch: - To prawda. Po meczu z Termalicą byliśmy źli, najbardziej na siebie samych, bo nie o takim pożegnaniu z kibicami w Zabrzu marzyliśmy. Dziś odwdzięczyliśmy się im za wiarę w drużynę. Sporo przyjechało ich do Lubina i chyba nie żałują. Od początku naszym planem była wygrana. 

» Kiedy pierwsi trafiacie do siatki, nie przegrywacie
- Dlatego tak żal tych kilku meczów, w których szybko traciliśmy gole. Ten zespół ma potencjał, a trzeba pamiętać, ilu piłkarzy leczy kontuzje. I każdy z nich może nam dodać jakości. W tym meczu słabiej zagraliśmy tylko w drugiej części pierwszej połowy, za bardzo oddaliśmy Zagłębiu inicjatywę. Ale gola na 2:2 i tak straciliśmy frajersko. Była ostatnia sekunda...

» Asysta to prezent na urodziny?
- Niech będzie. Przede wszystkim sprawiliśmy prezent kibicom. Czekali wiele miesięcy na nasze przebudzenie, ale się doczekali. Najlepszy prezent sprawił sobie Radek Sobolewski, który miał urodziny dwa dni przede mną. Strzelił piękną i chyba najważniejszą bramkę. Mnie cieszy, że trafiają też obrońcy. Chyba udowodniliśmy, że nie zasługujemy na ostatnie miejsce, choć przed nami wciąż daleka droga. Ale jak pomyślę, w którym miejscu byliśmy dwa miesiące temu, to nie mam prawa narzekać.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]