Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): Bardzo ciężki mecz, ale dobrze w niego weszliśmy. Później sytuacja się zmieniała, ale dla kibiców takie właśnie spotkania są najfajniejsze. Zdobyliśmy bardzo cenne trzy punkty, a do tego strzeliliśmy cztery gole na wyjeździe, co jest wielką sztuką. Podczas meczu bardzo słyszalni byli nasi kibice, którzy stanowili dla nas ogromne wsparcie. Cieszymy się ze zwycięstwa, dobrze zakończyliśmy rok, ale dalej mamy nad czym pracować, bo nadal jesteśmy na samym dole tabeli. Wygrana sprawi jednak, że atmosfera świąteczna będzie przyjemniejsza.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia): Ten mecz pokazał, jak ciężką drogę obrało Zagłębie i jak wiele pracy jeszcze przed nami. Czas dojrzewania jest bolesny, jak ta porażka, ale nie poddajemy się. Możemy potraktować to spotkanie jako alarm, a Górnik pokazał, że jest dojrzałą drużyną. Szkoda, że nie zakończyliśmy roku zwycięstwem, ale jeżeli już miała się nam przydarzyć taka porażka, to może lepiej, że stało się to teraz, bo mamy dużo czasu na przemyślenia i analizę. Walka o górną ósemkę zaczyna być coraz bardziej ciekawa i my na pewno mocno się do niej włączymy. Drużyna cały czas nabiera doświadczenia i dalej będziemy sukcesywnie i sumiennie pracować. Jestem przekonany, że wiosną przyniesie to rezultaty.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]