Nie ma porozumienia na linii Górnik - Jeż

Coraz więcej wskazuje na, to że Robert Jeż pożegna się z Górnikiem. Jak udało się ustalić, piłkarz nadal nie doszedł z klubem do porozumienia w kwestii nowego kontraktu.
Obecna umowa Słowaka wygasa wraz z końcem roku. Wiemy, że Górnik zaproponował Jeżowi nową, jednak jej warunki nie odpowiadają zawodnikowi.
Jak wygląda propozycja zabrzańskiego klubu? Otóż Górnik chce na razie przedłużyć kontrakt Jeża tylko o sześć miesięcy, czyli do końca sezonu. Jeżeli zespół utrzyma się w Ekstraklasie, to strony mogłoby zacząć rozmowy o kolejnej prolongacie. 
Słowak nie chce się jednak zgodzić na takie warunki i oczekuje umowy na półtora roku. Czasu na dojście do porozumienia pozostało niewiele, a to oznacza, że Jeż najprawdopodobniej pożegna się z Roosevelta wraz z końcem roku.
W bieżącym sezonie 34-latek wystąpił w 13 spotkaniach. Na boisku spędził on 720 minut i zapisał na swoim koncie trzy asysty.

źródło: pilkanozna.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]