Spotkanie na szczycie w Górniku

Małgorzata Mańka-Szulik włączyła się do rozmów o finansach Górnika. To reakcja na czwartkowe spotkanie zarządu z zawodnikami.
W czwartek doszło do spotkania prokurenta oraz zarządu Górnika Zabrze z piłkarzami Górnika. Ci ostatni usłyszeli, że w najbliższych miesiącach może być problem z regularnymi wypłatami pensji. Przypomnijmy, że zawodnicy nie dostawali wypłat przez całe pierwsze półrocze 2014 roku, a jesienią obiecano im regularne pensje do końca roku. Kilka piłkarze dostali, ale ponownie zaczynają narastać zaległości.
Kiedy więc na wspomnianym spotkaniu przedstawiono zawodnikom plan poprawy finansów spółki, zakładający też dobrą wolę samych piłkarzy przy spłacie zaległości z poprzednich lat, ci ostatni oświadczyli, że podstawą jego przyjęcia jest płacenie pensji. Strony się rozstały, a w piątek w godzinach popołudniowych zebrała się rada nadzorcza spółki, zarząd i prokurent. Na spotkanie zaproszono też prezydent Zabrza, Małgorzatę Mańkę-Szulik. Nagle pieniądze się nie znalazły, ale obiecano, że w najbliższych dniach spółka postara się dać konkretną odpowiedź, kiedy wypłata trafi do zawodników.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]