Błażej Augustyn mógł grać w Podbeskidziu

Podbeskidzie Bielsko-Biała było zainteresowane ściągnięciem obrońcy Górnika Błażeja Augustyna. Odbyły się nawet pierwsze rozmowy w tej sprawie, ale póki co zawodnik do Bielska-Biała raczej się nie przeniesie. 26-letni Augustyn w tym sezonie imponuje formą. Nie tylko jest nie do przejścia dla zawodników rywala, ale jest również groźny pod bramką rywala.
Na swoim koncie ma przecież efektownego gola w meczu z Cracovią. Nic dziwnego, że w końcówce letniego okienka transferowego interesują się nim inne kluby. Jednym z nich jest Podbeskidzie. Górale sondowali możliwość pozyskania Augustyna. Jest na to szansa, bo przecież klub z Zabrza nie reguluje zobowiązań w stosunku do piłkarzy i teoretycznie może on wystąpić o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Póki co z transferu nic nie wyszło. Nieoficjalnie wiadomo, że menedżer zawodnika Jarosław Kołakowski szuka Augustynowi klubu za granicą.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]