Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Michał Probierz (trener Jagiellonii): - Przez pierwsze 30 minut był to bezbarwny mecz. Nikomu nie udało się stworzyć podbramkowej sytuacji. Chcieliśmy przetrwać pressing gospodarzy i prawie nam się udało. Rzut karny zmienił oblicze spotkania, Górnikowi, nastawionemu na kontrataki, grało się łatwiej, a my rozgrywaliśmy piłkę za wolno. W drugiej połowie chcieliśmy przejść do zdecydowanej ofensywy, ale straciliśmy drugiego gola. Szkoda, że nie udało się wykorzystać sytuacji do zmiany wyniku, bo wtedy końcówka byłaby bardziej nerwowa. Nie mam pretensji do mojego zespołu. Nie mam też pretensji do sędziego. Uważam, że prowadził mecz bardzo dobrze.

Józef Dankowski (trener Górnika): - Jeśli druga połowa była w naszym wykonaniu dobra, to pierwsza była bardzo dobra. Chociaż zdobyliśmy w niej tylko jedną bramkę. Ale pokazaliśmy dobrą organizację i płynność gry, a zawodnicy potwierdzili drzemiące w nich możliwości. Po przerwie gra się wyrównała. Jagiellonia próbowała odrobić straty. My umiejętnie się broniliśmy i potrafiliśmy wykorzystać nadarzające się sytuacje. Myślę, że wygraliśmy jak najbardziej zasłużenie, a gorące słowa uznania należą się całej drużynie.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]