Robert Jeż przebiegł najwięcej km w meczu z Legią

Piłkarze Górnika nie mają jeszcze tej klasy, co podopieczni Joachima Loewa, ale przynajmniej pod jednym względem przebili w minioną sobotę najlepszą drużynę na świecie.
Górnik dysponuje programem, który dokładnie wylicza dystans pokonany przez poszczególnych piłkarzy na boisku w trakcie meczu. Wynika z niego, że zabrzanie pokonali na Łazienkowskiej dystans 123 kilometrów. To więcej niż Niemcy w trakcie 90 minut finałowego meczu mistrzostw świata z Argentyną, kiedy pokonali dystans o pięć kilometrów mniejszy niż zabrzanie. - Wybiegaliśmy ten mecz – mówi dyrektor sportowy zabrzan, Robert Warzycha. Który z piłkarzy przebiegł najwięcej? To spora niespodzianka, bowiem numerem jeden był słowacki pomocnik, Robert Jeż. Wcześniej często pojawiały się zarzuty pod jego adresem, że na boisku jest zbyt pasywny i nie zawsze w stu procentach angażuje się w grę.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]