Kazimierz Węgrzyn: Oczekuję od Górnika agresywności, by bił się zaciekle o trzy punkty

Czy Górnik powinien korzystać z zawodników, którzy latem odejdą z klubu? Zdania są podzielone. Były piłkarz, a obecnie komentator telewizyjny, Kazimierz Węgrzyn jest zdania, że nie powinno się ich odsuwać.
Pojawiają się głosy, że Górnik nie powinien w najbliższych siedmiu meczach wystawiać do gry Pawła Olkowskiego i Prejuce Nakoulmę, którzy wkrótce odejdą z klubu. - Ja się z tym absolutnie nie zgadzam. Nowych, młodych zawodników należy oczywiście wprowadzać do drużyny, sprawdzać ich możliwości, ale w towarzystwie najlepszych graczy. Oni powinni się sprawdzać w silnej kadrowo drużynie, w Górniku, w którym będą grali najlepsi aktualnie zawodnicy. A nie w zespole pozbawionym najlepszych piłkarzy. Mieliśmy przykład reprezentacji Polski do czego to prowadzi - uważa Węgrzyn, który oczekuje, że w najbliższych meczach zabrzanie w końcu zaczną lepiej grać.
- Na pewno lepszej gry i to nie tylko w Szczecinie, ale także w całej rundzie finałowej ekstraklasy. Musi być przede wszystkim poprawa jakości gry. Bo przecież cała ligowa wiosna to porażka zabrzan. Jedna połowa meczu z Jagiellonią Białystok to stanowczo za mało. W Szczecinie oczekuję od Górnika agresywności, by Górnik bił się zaciekle o trzy punkty - mówi Węgrzyn.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]