Nakoulma jedną nogą w Besiktasie

W ciągu najbliższych godzin ostatecznie sfinalizowany ma być transfer Prejuce Nakoulmy z Górnika do Besiktasu. Piłkarz w weekend ma polecieć do Stambułu
Zimowe okienko transferowe w Europie kończy się 31 stycznia. - W Turcji zostało jednak przedłużone do poniedziałku. W tej chwili trawa dopieszczanie wszystkich szczegółów umowy. Mogę powiedzieć tyle, że wszystko jest na dobre drodze - mówi Jerzy Mucha, rzecznik prasowy Górnika. 
Nakoulma najprawdopodobniej w sobotę opuści tureckie Side, gdzie do sezonu przygotowuje się Górnik, i poleci do Stambułu. Tam na miejscu razem ze swoim menedżerem ma dogadać szczegóły swojego kontraktu. Z Besiktasem reprezentant Burkina Faso ma podpisać 3-letni kontrakt. Zarobić ma ok. 4,5 mln euro netto. Zwolennikiem sprowadzenia zawodnika jest sam Slaven Bilić, od kilku miesięcy trener Besiktasu.
Na transferze "Prezesa" Górnik może zarobić nawet ponad milion złotych. Więcej się nie da, bo w czerwcu Nakoulmie kończy się umowa z zabrzańskim klubem. Wicelider ekstraklasy straci jednak sportowo. Jesienią skrzydłowy z Afryki należał do najlepszych w zespole. Dla Górnika zdobył 9 bramek i zanotował 6 asyst.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]