Mielcarski: Jeżeli Górnik nie da Legii rozwinąć skrzydeł w drugiej linii, to ma szansę

Zabrzanie ostatni raz wygrali przy Łazienkowskiej prawie 15 lat temu. Jak będzie jutro? W tym sezonie jeszcze nie przegrali. Ba, nawet nie musieli gonić wyniku.
Dla zawodników Adama Nawałki będzie to trudne spotkanie. Ale zdaniem Grzegorza Mielcarskiego, komentatora Canal+, "Trójkolorowi" będą najbardziej wymagającym przeciwnikiem w lidze, z jakim w tym sezonie spotkała się drużyna Jana Urbana. 
- Jeżeli nie da Legii rozwinąć skrzydeł w drugiej linii, to ma szansę - uważa Mielcarski. Ostatnio Legia przegrała w Lidze Europy z Lazio, a włoski rywal wygrał 1:0. Mielcarski uważa, że Górnik potrafi zagrać wysokim pressingiem, ale... - Mam taką wątpliwość, czy jest w stanie grać taką piłkę dłużej niż godzinę, bo kosztuje dużo sił, a ławka zabrzan jest... średnia. Górnik ma problem, kiedy rywal zaczyna dominować. To sygnał, że jeszcze wiele przed nimi pracy.
Legię i Górnika dzieli finansowa przepaść, ale jak zauważa ekspert... - Gdyby tylko to się liczyło, to jak wytłumaczyć pokonanie Legii przez Ruch? O wyniki będzie więc decydować forma dnia i detale.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]