Nakoulma nie zagra w Wielkich Derbach Śląska?

Okienko transferowe zbliża się do końca, więc znów zwiększa się zamieszanie wokół Prejuce'a Nakoulmy. Właściwie każdego dnia skrzydłowy Górnika może odejść. Ponoć wrócił temat... Tereka Grozny.
Zawodnik już dwukrotnie odmówił klubowi z Czeczenii, ale Terek ponoć się nie zraża i znów próbuje pozyskać Nakoulmę. W każdej chwili gwiazda Górnika może odejść, dlatego jego występ przeciwko Ruchowi nie jest przesądzony. 

- Albo rybki, albo akwarium. Górnik doskonale zdaje sobie z tego sprawę i już latem dokonał takich transferów, by wypełnić lukę po Nakoulmie. Myślę, że nie przypadkiem trener Nawałka w Bełchatowie grał bez niego. Z jednej strony dał mu wypocząć przed Ruchem, z drugiej chciał w poważnym meczu zobaczyć, jak zespół poradzi sobie bez najlepszego piłkarza. Co zobaczył? Drugiego takiego piłkarza Górnik na pewno nie ma i nikt nie powie, że przy sprzedaży Nakoulmy nie spadnie jakość gry. Co nie znaczy, że nie można sobie bez niego poradzić - twierdzi Dariusz Dźwigała, były pomocnik Górnika.

Po Nakoulmie nie widać tego, że latem nie trenował z zespołem i znajduje się w naprawdę dobrej formie. - Myślę, że już by go nie było w Zabrzu, gdyby Górnik grał w pucharach, do czego zabrakło chyba tylko jednej wygranej. Przykład Waldka Soboty pokazuje, że trzy-cztery mecze w pucharach mają dla zagranicznych klubów większą wartość niż 30 meczów w polskiej lidze - podkreśla Dźwigała.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]