Górnik sprzedaje modele stadionu

Pierwszy etap prac przy budowie stadionu Górnika Zabrze ma się zakończyć 30 listopada, ale do sprzedaży trafiły już stadionowe gadżety, m.in. modele obiektu.
"Chociaż promocja tej sprzedaży jest ograniczona, gadżety cieszą się zainteresowaniem internautów. Największym, pomimo najwyższej ceny, szklana bryła z wygrawerowanym za pomocą lasera, trójwymiarowym wizerunkiem stadionu" - powiedziała PAP asystent zarządu spółki Stadion w Zabrzu Ludmiła Hernik. 
Bardziej "konserwatywni" kibice mogą zamówić tańszą miniaturę w skali 1:2800 wykonaną w technologii druku 3D.
Piłkarze Górnika grają na miejskim stadionie, który został oddany do użytku 2 września 1934. Jest kompleksowo przebudowywany od połowy września 2011. Pierwszy etap prac obejmuje wykonanie głównie dwupoziomowych, zadaszonych trybun na około 24 tysiące miejsc z trzech stron boiska.
Drużyna trenera Adama Nawałki cały czas rozgrywa mecze na swojej arenie, chociaż dla ograniczonej do trzech tysięcy miejsc widowni. Docelowo na trybunach ma być do dyspozycji 32 tysiące miejsc siedzących.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]