Górnik odegra się na Bełchatowie

Piłkarzom Górnika nie udało się trafić do siatki w ważnych i prestiżowych derbach z Ruchem w Chorzowie. Zabrzanie chcą sobie to odbić w piątkowym starciu ze słabeuszem z Bełchatowa.
W starciu z Ruchem świetnie spisującą się w tym sezonie w lidze jedenastka z Zabrza nie miała wielu okazji do zdobycia gola. W ekipie Górnika wszyscy zapomnieli już o tym spotkaniu i koncentrują się na meczu z GKS Bełchatów. 
- Remis z Ruchem trzeba szanować, tym bardziej, że graliśmy na wyjeździe. Postaramy się to odbić w kolejnych spotkaniach. My w każdym meczu gramy o trzy punkty - podkreśla będący w bardzo dobrej formie pomocnik zabrzan Aleksander Kwiek.
Terminarz sprzyja będącemu w ścisłej czołówce tabeli Górnikowi. Z dziewięciu ligowych spotkań śląska jedenastka zaledwie trzy rozegrała na swoim stadionie. Teraz przed nią dwa mecze u siebie z GKS Bełchatów i Zagłębiem Lubin. Jest więc szansa jeszcze na poprawienie zajmowanej lokaty.
W Zabrzu liczą zwłaszcza na snajperskie umiejętności swoich najlepszych snajperów: Arkadiusza Milika oraz Prejuce Nakoulmy. Ten pierwszy ma na swoim koncie sześć trafień, a „Prezes” o dwa mniej. Jeżeli w piątkowym meczu z GKS zaprezentują wysoką formę, to bełchatowianie mogą wyjechać z Zabrza z jeszcze większym bagażem goli niż było to w poprzedniej kolejce, kiedy to przegrali z Polonią Warszawa 0:5.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]