Prezes Górnika: Milik to bardzo rozsądny chłopak

O żadnym nastolatku w Polsce nie jest ostatnio tak głośno jak o Arkadiuszu Miliku. W mediach można przeczytać o zainteresowaniu nim kolejnych klubów. - A pojawi się jeszcze sto innych - mówi Artur Jankowski.
Prezes Górnika Zabrze nie obawia się, że zainteresowanie przewróci w głowie Milikowi. - To bardzo rozsądny chłopak, ma w głowie naprawdę dużo oleju. Nie staramy się izolować go od tego zgiełku, bo nie ma takiej potrzeby. On wie, co robi - twierdzi Jankowski.
Tymczasem, czytając doniesienia prasowe, można by zwariować. VfB Stuttgart, Borussia Dortmund, Juventus Turyn... - Nic nam nie wiadomo o zainteresowanie któregoś z tych klubów, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że przy okazji spekulacji na temat przyszłości Arka pojawi się jeszcze... sto innych klubów. Jedno jest pewne - w tym momencie nie podejmujemy żadnego tematu. Runda trwa, a Arek musi w niej zdobyć jeszcze kilka bramek. Dopiero potem zastanowimy się, co dalej - kończy prezes Górnika Zabrze.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]