Milik obserwowany przez Hannover

Arkadiusz Milik jest młody, zdolny, strzela bramki. W tym sezonie reprezentanta Polski oglądali już skauci czterech klubów. Ostatnio na wyjazdowym spotkaniu Górnika z Podbeskidziem pojawił się przedstawiciel angielskiego Evertonu.
Zabrzanie wygrali wtedy 3:1, a Milik strzelił 2 gole. Jednak największą wiedzę o Miliku ma Hannover i Udinese, które przyglądały się młodemu napastnikowi już w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Cena za Milika to minimum dwa miliony euro. 
Przy Roosevelta nikt nie ma zamiaru naciskać na 18-latka w kwestii transferu. Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza (miasto jest większościowym udziałowcem klubu), zastanawia się, czy szybki wyjazd będzie dobrym rozwiązaniem dla gracza, bo konkurencja na Zachodzie jest dużo większa niż w ekstraklasie. W Evertonie nr 1 w ataku jest Nikica Jelavić. Chorwat zdobył w tym sezonie 4 bramki. Stuttgart ma w napadzie Velada Ibisevica (3 gole) i Cacau (1 bramka). W kadrze Hannoveru jest aż 6 napastników, w tym nasz Artur Sobiech. Wreszcie Udinese z Antonio Di Natale i jego ponad setką goli w Serie A.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]