Nakoulma coraz bliżej odejścia z Górnika

Na Roosevelta - nieoficjalnie - można usłyszeć, że finalizacja transferu Prejuce Nakoulmy to kwestia bardziej dni niż tygodni.
- Mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo mocno pracujemy nad tym transferem i jeżeli ktoś z naszych graczy jest bliski odejścia, to przede wszystkim Nakoulma - mówi prezes Górnika, Artur Jankowski.
Przypomnijmy, że w miniony czwartek zabrzanie przelali blisko milion złotych na konto Łęcznej, by nie było żadnych wątpliwości, że "Prezes" jest ich piłkarzem. W sumie Nakoulma kosztował Górnika blisko 1,2 miliona złotych, ale w perspektywie może to być najlepszy "interes" klubu w ostatnich latach. Nakoulmą bardzo poważnie zainteresowany jest czeczeński Terek Grozny, mogący zapłacić za piłkarza w okolicach 1,5 miliona euro. Wcześniej zabrzanie mieli kilka ofert z klubów francuskich, jednak nie przekraczały one 600-700 tysięcy euro.
Łukasz Skorupski? - W czerwcu żadnych konkretów nie było, bo być nie mogło. "Okienko" transferowe otworzyło się kilka godzin temu, wiele klubów czekało z podjęciem konkretnych decyzji do czasu skończenia Euro 2012. Dlatego czekamy, czy będa jakieś oferty. Jeżeli nie, wówczas Łukasz zostaje z nami - mówi Krzysztof Maj. Skorupskim w ostatnich tygodniach interesowało się kilka klubów Premiership i jeden z najwyższej klasy rozgrywkowej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]