Gołębiewski: Górnik nie gra nic nowego

Daniel Gołębiewski był zimą "przedmiotem" wymiany pomiędzy Koroną Kielce a Górnikiem Zabrze. On trafił do województwa świętokrzyskiego, a w odwrotnym kierunku powędrował Michał Zieliński.
Pobyt w Zabrzu jest już dla Gołębiewskiego tematem zamkniętym. Należy bowiem pamiętać, że jest on wypożyczony do Kielc, ale z Polonii Warszawa. - Nie ma więc możliwości, żebym wrócił do Zabrza, jak niektórzy myślą. Nie mobilizuję się specjalnie na Górnika, nie mam nic do udowodnienia. Dlaczego? Gdybym miał sobie wybierać mecze, na które mobilizuję się bardziej, a na które mniej, to musiałaby za tym iść... zmiana kontraktu z profesjonalnego na amatorski. Tylko amatorzy mogą sobie wybierać mecze, na które są bardziej zmotywowani - przekonuje Gołębiewski.
W przeciwieństwie do Michała Zielińskiego, który ma wpisaną w kontrakcie klauzulę, która w praktyce eliminuje go z gry przeciwko Koronie, Gołębiewski jak najbardziej może w niedzielę wystąpić. A jak ocenia zabrzan na wiosnę? - Nie jestem uprawniony do tego, by jakąkolwiek drużynę oceniać, ale myślę, że nie grają nic nowego. Prezentują dokładnie taki sam styl jak wtedy, kiedy sam grałem przy Roosevelta - kończy Daniel Gołębiewski.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]