"Wiśnia" zagra w Ornontowicach

Jacek Wiśniewski, były piłkarz Górnika został zawodnikiem Gwarka Ornontowice. "Wiśnia" już dzisiaj zagra w derbowym meczu z AKS-em Mikołów (początek o godz. 15:00).
- Wszystkie formalności zostały załatwione. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Jacek Wiśniewski zagrał dziś w naszym zespole. Liczymy, że będzie poważnym wzmocnieniem bloku defensywnego - mówi prezes Gwarka, Krzysztof Zdrzałek. 
Przypomnijmy, że Wiśniewski niedawno wszedł w skład nowego zarządu Gwarka. Teraz będzie również grał w barwach drużyny z Ornontowic. Wcześniej rozwiązał kontrakt z Rozwojem Katowice.
Wiśniewskiego kibicom piłkarskim na Śląsku nie trzeba przedstawiać. Grał m.in. w Concordii Knurów, Ruchu Radzionków, GKS-ie Jastrzębie, ale popularność zdobył przede wszystkim za sprawą występów w Górniku Zabrzu, którego barwy przywdziewał przez łącznie siedem sezonów.źródło: gksgwarek.futbolowo.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]