Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): - Wynik mógłby sugerować, że odnieśliśmy łatwe zwycięstwo. Było jednak zupełnie inaczej. Moi zawodnicy musieli zaangażować dużo sił w ten mecz, aby wygrać. Przez 90 minut to my byliśmy stroną dominującą. Jednak po tym, jak Cracovia zdobyła gola, kilka razy zagroziła naszej bramce. Ostatecznie jednak cieszymy się ze zdobycia ważnych trzech punktów. Do Krakowa nie zabrałem Adama Marciniaka gdyż chcę, aby był w pełni sprawny na mecz z Lechem.

Tomasz Kafarski (trener Cracovii): - Nie tak to miało wyglądać. Jednak naprawdę piłkarze chcieli bardzo się zrehabilitować za porażkę we Wrocławiu. Rzadko się zdarza, aby w ekstraklasie padały bramki jak dziś dwie pierwsze. Ich strata na pewno ustawiła mecz. Wierzę jednak w to, że utrzymanie się jest do osiągnięcia.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]