Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener PGE GKS Paweł Janas: Pechowo kończą nam się ostatnie wyjazdy na Śląsk, bo tracimy bramki w samych końcówkach (wcześniej w Chorzowie z Ruchem). Szkoda, że nie udało się wywalczyć punktu. Przyjechaliśmy z nastawieniem, że przynajmniej remis osiągniemy. Nie stworzyliśmy wielu sytuacji, ale z drugiej strony w poprzednim spotkaniu (z Lechem) stworzyliśmy kilka, a przegraliśmy 0:3. Taka to już jest piłka. 

Trener Górnika Adam Nawałka: - Wiedziałem, że to będzie trudne spotkanie, bo GKS pokazał w poprzednich meczach, że jest dobrze ułożonym taktycznie i zorganizowanym zespołem. Dzisiaj byliśmy częściej przy piłce, stwarzaliśmy sytuacje i potwierdziło się, że konsekwentna gra do końcowego gwizdka sędziego może przynieść sukces. Czy wierzyłem po tylu zmarnowanych sytuacjach, że zdobędziemy gola? Tak, trener ma taki obowiązek, a szczęście w piłce jest niezbędne.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]