Strąk w Zawiszy?

W ostatniach dniach pojawiła się niemal sensacyjnie brzmiąca informacja o ewentualnym odejściu z Zabrza Pawła Strąka, który miałby zostać wypożyczony na rok do I-ligowego Zawiszy Bydgoszcz. Zawiszę przejął Radosław Osuch, od kilku lat menedżer Strąka i chciałby sprowadzić odstawionego rok temu od kadry Górnika piłkarza do Bydgoszczy. Strąk - bez szans na grę w Górniku - ma kontrakt ważny z zabrzanami jeszcze przez 2,5 roku. - O niczym oficjalnie nie wiem, ale na pewno siedlibyśmy do rozmów. Na takim wypożyczeniu skorzystałyby wszystkie strony - mówi prezes Młynarczyk. - Bez odpowiedzi na podobne pytania, trudno jednoznacznie mówić o naszych finansach na nowy sezon. Dlatego dajmy sobie jeszcze kilkanaście dni czasu.
Już od pewnego czasu wiadomo, że Górnik pojedzie latem na dwa zgrupowania. Do Zakopanego i do Słowenii. Jeszcze do stolicy Tatr mogą dojechać zakontraktowani piłkarze. Ostateczna kadra Górnika na nowy sezon ma liczyć 26 piłkarzy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]