Prezes Górnika leci podpisać dwa kontrakty

Prezes Łukasz Mazur poleci do przebywającej na zgrupowaniu w Turcji drużyny, by podpisać nowe 3-letnie kontrakty z Mariuszem Magierą i Adamem Danchem.
Już w grudniu ubiegłego roku mówiło się, że dwaj kluczowi obrońcy przedłużą wygasające w czerwcu umowy. Magiera dał nawet trenerowi Adamowi Nawałce słowo, że zostanie w Górniku na dłużej. Jednak formalnie nic się nie działo. Aż do teraz. - Wszystkie detale zostały już ustalone. Biorę więc papiery ze sobą i jadę do Turcji, gdzie sprawy zostaną sfinalizowane - zapewnia Mazur.
Z takiego obrotu sprawy może się cieszyć szkoleniowiec, który Magierę i Dancha widzi wiosną w podstawowej jedenastce. Magiera na lewej obronie jest bezkonkurencyjny. Natomiast Danch świetnie współpracuje na środku defensywy z kapitanem drużyny Adamem Banasiem. Prolongata kontraktów sprawi, że zawodnicy będący filarami obrony teraz będą mogli się skupić wyłącznie na przygotowaniach. Jest to o tyle istotne, że pojawił się mały problem w przypadku Michała Pazdana. Piłkarz szykowany do występów na prawej obronie złamał jedną z kości śródręcza. Teraz czeka na specjalny usztywniacz, który pozwoli mu na normalne treningi.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]