Kadra Górnika na obóz w Turcji

Od 31 stycznia do 18 lutego drużyna Górnika Zabrze przebywać będzie na zgrupowaniu w Antalyi oraz Side. Trener Adam Nawałka zabiera do Turcji 26 piłkarzy, wśród których są Gabriel Nowak i Michal Gašparík.
Losy Gašparíka ważyły się do późnych godzin wieczornych w piątek, ale ostatecznie władze Górnika doszły do porozumienia z jego byłym klubem - FK Teplice i Słowak będzie grał w Zabrzu w rundzie wiosennej. Wbrew prasowym spekulacjom na liście wyjeżdżających jest także Sebastian Leszczak. Skład w ostatnim momencie uzupełnił bramkarz drużyny juniorów Marcin Michalak.

Kadra Górnika na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Marcin Michalak, Sebastian Nowak, Adam Stachowiak.

Obrońcy: Adam Banaś, Michael Bemben, Mariusz Jop, Bartosz Kopacz, Mariusz Magiera, Adam Marciniak, Michał Pazdan.

Pomocnicy: Maciej Bębenek, Grzegorz Bonin, Adam Danch, Michal Gašparík, Piotr Gierczak, Aleksander Kwiek, Gabriel Nowak, Mariusz Przybylski, Maciej Mańka, Rafał Pietrzak.

Napastnicy: Daniel Sikorski, Adrian Świątek, Marcin Wodecki, Mateusz Zachara, Tomasz Zahorski, Sebastian Leszczak.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]