Na rundę wiosenną zabrzanie zostają przy Roosevelta

Przynajmniej do połowy maja piłkarze Górnika Zabrze będą rozgrywać mecze na swoim obiekcie. Oznacza to, że mecze "Trójkolorowych" będzie mogło oglądać zaledwie kilka tysięcy widzów.
Wszystko przez planowaną przebudowę stadionu, która ma się rozpocząć na wiosnę. - Jak wszystkim wiadomo, ruszyły już działania zmierzające do wyłonienia wykonawcy inwestycji i przekazania mu stadionu. Rzeczą naturalną w tej sytuacji jest ograniczenie liczby widzów w rundzie wiosennej. Poza tym ulegnie zmiana organizacji dróg dojścia na stadion i rozejścia się kibiców. W chwili obecnej trwają szczegółowe ustalenia zmierzające do przygotowania stadionu do rundy wiosennej - - wyjaśnia Tomasz Milewski, który odpowiada za bezpieczeństwo na stadionie w Zabrzu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]