Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): - Lechia była zdecydowanie lepszym zespołem. Jest to bardzo zimny prysznic dla nas, zwłaszcza przed następnymi spotkaniami, w których przeciwnicy będą równie mocni. Pozostaje nam tydzień czasu na moralną odbudowę. Mecz z Lechią pokazał, że radosny futbol bez dyscypliny taktycznej, bez determinacji, którą prezentowaliśmy do tej pory, kończy się źle. Niektórym z moich zawodników zagotowały się głowy. Parę dni wcześniej przegraliśmy z Lechią w Pucharze Polski, wyciągnęliśmy wnioski, ale nie wcieliliśmy ich w życie. Graliśmy zupełnie odwrotnie, niż powinniśmy. Jak na razie nie jestem w szoku, ale już niedługo mogę być, jeżeli nie wrócimy na właściwe tory. Wielu szybko okrzyknęło nas rewelacją ligi, ale widziałem w tym pewne niebezpieczeństwo. Piłka ma to do siebie, że jest nieprzewidywalna i jeżeli ktoś zgubi pokorę, to wychodzą wyniki jak w meczu z Lechią.

Tomasz Kafarski (trener Lechii): - Na pewno było to niecodzienne spotkanie, bo rzadko zdarza się, żeby jeden zespół wygrywał z drugim 5:1, a dodatkowo trener zwycięzców może być niezadowolony ze skuteczności swojego zespołu. Ostatnio zostały pokazane telewidzom dwie reklamy. Jedna Cracovii, druga Lecha Poznań. Obie bardzo ładne, ale w meczu z Górnikiem widzieliśmy równie dobrą reklamówkę Lechii. Zdajemy sobie sprawę, że zawiesiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, jednak to nie zmąci mojej radości po zwycięstwie. Dedykuje je po raz kolejny naszym kibicom. Mam nadzieję, że na kolejnych meczach będzie ich jeszcze więcej.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]