"Siłą Górnika Zabrze jest atmosfera"

Co sprawiło, że zabrzański Górnik tak udanie zaczął bieżący sezon Ekstraklasy? - Rozmawiałem ostatnio z piłkarzami. I wiem, że w szatni i wokół niej panuje bardzo dobra atmosfera - zdradza Mieczysław Agafon, były gracz śląskiej drużyny.
Po 6. kolejkach Ekstraklasy Górnik zajmował drugie miejsce w tabeli. Zdaniem Agafona to efekt pozytywnych zmian wewnątrz klubowych. - Nowi ludzie wzięli się za naprawianie klubu. Za oczyszczanie, jak ja to nazywam, "stajni Augiasza". Prezes Łukasz Mazur ma "twardą rękę", ale potrafi pożartować. Świeże spojrzenie dał też Tomasz Wałdoch - twierdzi Agafon, który odradza Górnikowi minimalizm i jednocześnie przestrzega jego rywali.
- Nie wyobrażam sobie, że ktoś podejdzie do meczu z Górnikiem z taryfą ulgową. Że potraktuje go jak beniaminka, któremu jakoś udawało się wygrywać. Z drugiej strony, skoro tak Górnik dobrze zaczął sezon, dlaczego ma nie celować w podium albo miejsce w pierwszej "piątce" ligi? - pyta były pomocnik ekipy z Roosevelta.

źródło: FutnolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]