13000 widzów obejrzy Wielkie Derby Śląska

Górnik Zabrze SSA i Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" informuje, iż decyzją Prezydent Miasta Zabrza - Małgorzaty Mańki-Szulik niedzielne Wielkie Derby Śląska oraz pozostałe spotkania Górnika w rundzie jesiennej będzie mogło oglądać 13000 widzów.
Wcześniej mecze Górnika mogło oglądać 9295 widzów, ale w ostatnich dniach klub spełnił wszystkie formalności, aby liczba ta uległa zwiększeniu. 

W związku z powyższym Górnik Zabrze SSA i Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" zwraca się z prośbą do wszystkich fanów "Trójkolorowych" o przybycie na stadion im. Ernesta Pohla odpowiednio wcześniej (tak jak to miało miejsce przed meczem z Polonią Warszawa) co pozwoli uniknąć niepotrzebnych korków i nerwów.

Bramy stadionu zostaną otwarte 3 godziny przed meczem.

Ponadto apelujemy o głośny, kulturalny i trwający całe spotkanie doping dla naszych piłkarzy. Niech ze wszystkich stron zabrzańskiego stadionu podopiecznych Adama Nawałki do walki o komplet punktów podrywa głośny śpiew dwunastego zawodnika - zabrzańskiej Torcidy.

źródło: Górnik Zabrze SSA / SKSGZRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]