Sobota zachwycił Zabrze. Może trafić do Górnika

Waldemar Sobota, który w środę strzelił Górnikowi Zabrze dwie bramki, może być pierwszym letnim nabytkiem ekipy z Roosevelta. Piłkarzowi MKS Kluczbork w czerwcu kończy się kontrakt. W dodatku 23-letni pomocnik z chęcią przeniósłby się do Zabrza.
- Najwyższy czas na zmianę klubu, bo w czerwcu kończy mi się umowa - przyznaje Sobota, który nie pierwszy raz znalazł się w kręgu zainteresowań Górnika. - Już kiedyś pojawiały się pogłoski, że mam przejść do Zabrza. Nie wiem, na ile to było prawdziwe, bo nikt do mnie osobiście nie dzwonił. Jednak ofertę na pewno bym rozważył, bo takiej marki jak Górnik Zabrze, to nie ma drugiej w Polsce - dodaje bramkostrzelny pomocnik MKS.
Dwa cudowne gole Soboty, strzelone Sebastianowi Nowakowi, zostały zauważone przez zabrzańskich działaczy i odebrane jako świetna reklama jego umiejętności. - Trzeba przyznać, że idealnie się nimi "sprzedał". Myślę, że Tomek Wałdoch też to zauważył - mówi wiceprezes Górnika, Maciej Sowicki.
Dyrektor sportowy Górnika musi jednak pośpieszyć się, bo "perełką" z Kluczborka interesuje się co najmniej kilka klubów. Już w zeszłym roku na celowniku miały go, m. in. Cracovia i Widzew Łódź. - Najchętniej zagrałbym w Ekstraklasie - nie ukrywa Sobota i natychmiast dodaje: - Myślę, że Górnik już w tym sezonie do niej awansuje.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]