Nawałka zadowolony z zaangażowania piłkarzy na turnieju

3. miejsce w halowym turnieju Remes Cup Ekstra wywalczyli wczoraj piłkarze Górnika. - W trudnym okresie, gdy pracujemy głównie nad motoryką, pokazali się z imponującej strony - cieszył się trener zabrzan.
Wygrane nad Wisłą Kraków i Lechem Poznań, przedzielone porażką z Arką Gdynia - późniejszym triumfatorem turnieju, przyniosły zabrzanom ostatecznie wysokie, 3. miejsce. - Świetny przerywnik w przygotowaniach do rundy wiosennej - skomentował obrońca Michał Pazdan. - Super, że nasi kibice przyjechali za nami w tak licznej grupie - podkreślił.
Zadowolenia nie krył również Adam Nawałka. - Bardzo cieszy mnie zaangażowanie zawodników. Widziałem u nich prawdziwą wolę zwycięstwa. W trudnym okresie, gdy pracujemy głównie nad motoryką, pokazali się z imponującej strony - zachwalał trener zabrzan.

źródło: wielkopolskisport.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]