Były prezes krytykuje trenera Górnika

Były prezes Górnika Zabrze atakuje Ryszarda Komornickiego - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Górnik Zabrze jest liderem I ligi. drużyna gra jednak przeciętnie, by nie rzec słabo. Na styl narzekają kibice, działacze i eksperci. Zbigniew Koźmiński, były prezes klubu wie kto jest odpowiedzialny za ten bałagan. - Czas zakończyć szwajcarski eksperyment, bo im dłużej będzie trwał, tym mocniej zaszkodzi to Górnikowi - przekonuje dając do zrozumienia, że największym problemem jest osoba trenera Ryszarda Komornickiego.

- Co to za nacjonalistyczne bzdury? Czy to naprawdę jest takie ważne, kto prowadzi zespół? Czy jako Chińczyk byłbym skuteczniejszy? Ja bardzo chętnie przekażę panu Koźmińskiemu drużynę skoro on jest taki mądry - ripostuje Komornicki.

Panowie zdecydowanie się nie lubią. Trzy lata temu szkoleniowiec zarzucał działaczowi, że nie ma czystych rąk. Zresztą teraz także Komornicki wraca do tamtej sprawy. - Udzieliłem takiego wywiadu, który pana Koźmińskiego musiał zaboleć. Przychodziłem po nimi usłyszałem, jakie cuda się wtedy działy. Teraz dodam tylko, że czasy, kiedy klub musiał awansować do ekstraklasy się skończyły - rzuca szkoleniowiec, który opinię Koźmińskiego traktuje jednoznacznie jako atak wymierzony w jego osobę i dogrywkę do sprawy z wiosny 2006 roku.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]