Czy Radler zatrzyma Górnika?

- Błażer Radler rozegrał w barwach Górnika ponad 100 spotkań, debiutował w 2001 roku. W ostatnich dwóch latach zgłaszał chęć powrotu do ekipy z Roosevelta, ale kolejni trenerzy nie bardzo byli zainteresowani jego usługami. Ostatecznie znalazł pracę w Zniczu i jutro będzie starał się zatrzymać atak Górnika. 
- Trudno dziś prorokować jakich zmian w składzie dokona trener Ryszard Komornicki, ale jest mało prawdopodobne, by zespół zaczął mecz ze Zniczem w składzie, który wyszedł na boisko w środę. Na ławce rezerwowych powinien siąść sprowadzony do klubu bramkarz Marek Gala.
- Ponad rok temu Górnik był zainteresowany sprowadzeniem z Pruszkowa napastnika o nazwisku Robert Lewandowski. Sam piłkarz bardziej chciał grac w Poznaniu, ale rozbieżności finansowe nie były duże. Ostatecznie Górnik nie zdecydował się dołożyć do kwoty odstępnego i Lewandowski trafił do Poznania. Pół roku później za wiele większe pieniądze sprowadzono na Roosevelta kilki innych piłkarzy.
- Obie drużyny Górnik i Znicz w ostatnim czasie przegrały z Pogonią Szczecin. Górnik u siebie 1:3, a Znicz 0:1 na wyjeździe. Olgierd Moskalewicz strzelał gole tym drużynom w końcówkach pierwszych części spotkań.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]