Komornicki: On nie biegł, tylko szedł...

Poniesiona w koszmarnym stylu porażka Górnika Zabrze w meczu z Pogonią Szczecin przyprawiła kibiców klubu z Roosevelta o ból głowy. Sportowego kaca ma też trener Ryszard Komornicki.
- Trzeba się zastanowić i wyjaśnić, dlaczego graliśmy tak naiwnie w środku obrony - rzucił już na pomeczowej konferencji szkoleniowiec Górnika. 

Wszyscy pamiętający jego pierwsze podejście do pracy w tym klubie, zastanawiali się czy "Koko" nie sugeruje, że zawodnicy nie potraktowali swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem.

- Na pewno nie chciałem przez to powiedzieć, że straciłem do nich zaufanie. Po prostu takie wpadki wymagają analizy, bo nie mają się prawa zdarzać na takim poziomie rozgrywek i w takim zespole. Oczywiście, że winowajcy mogą się bać o miejsce w składzie, bo po to mamy szeroką kadrę, żeby trwała w niej rywalizacja - dodał trener Górnika.

Dopełnieniem środowegoo upokorzenia był drugi gol dla Pogoni, gdy Krzysztof Hrymowicz ruszył sprzed własnego pola karnego i pokonał Sebastiana Nowaka.

- Przecież on z tą piłką nawet nie biegł, on prawie szedł, to była tylko kwestia ustawienia, żeby go zatrzymać, a my schodziliśmy mu z drogi - oceniał zirytowany Komornicki.

Sami piłkarze przyznawali, że nie mają nic na swoje usprawiedliwienie.

- Do tej pory nawet gdy graliśmy słabo, to dopisywało nam szczęście. Teraz się od nas odwróciło, oby nie na długo... - stwierdził Sebastian Nowak.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]