Górnik chce widowiska

Dwie uznane firmy Górnik i Pogoń - ich dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym w pierwszej lidze, wcześniej rywalizowały tylko w ekstraklasie, a szczecinianie tylko raz, w 2006 roku, zdołali na Roosevelta odnieść zwycięstwo, ponosząc 30 porażek i notując 6 remisów - odgrywają w tych rozgrywkach istotne role. Ekipa Ryszarda Komornickiego siedzi w fotelu lidera, natomiast Portowcy zajmują czwarte miejsce.

- Pozycja w tabeli oraz dorobek punktowy na pewno mogą cieszyć, ale gorzej jest z grą drużyny. Nie dziwię się, że nawet po zwycięstwach zbieramy sporo krytycznych opinii - przyznaje Komornicki. - Zmierzamy do tego, żeby prezentować się lepiej i skuteczniej. Trzeba jednak pamiętać, że rywale na Górnika spinają się wyjątkowo i często skupiają na przeszkadzaniu, nie chcąc otwartej gry. Liczę, że taka firma jak Pogoń nie ograniczy się do obrony i wreszcie zobaczymy dobre widowisko, przy komplecie kibiców, którzy są naszym dwunastym zawodnikiem - dodaje szkoleniowiec.

Depcząca zabrzanom po piętach Flota Świnoujście zagra z ŁKS jutro.

- Patrzymy tylko na siebie, zresztą to początek rozgrywek, trudno powiedzieć, jak będzie wyglądała czołówka za kilka tygodni - dorzuca Komornicki.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]