Górnik zagra z Ried

Znany jest już jeden rywal Górnika w trakcie lutowego zgrupowania we Włoszech. Zabrzanie mają spotkać się z austriackim Ried, którego trenerem jest były piłkarz GKS Katowice Andrzej Lesiak. - Jest tylko jeden mały problem bowiem oni chcieliby grać dzień wcześniej niż pierwotni ustaliliśmy. W sumie chcielibyśmy zagrać pięć, sześć spotkań - uważa trener Waldemar Fornalik. Górnik jako jeden z niewielu nie wyjechał w styczniu na żadne zgrupowanie. Mimo to Fornalik nie narzeka na warunki przygotowań do rundy wiosennej. - Przecież już to przerabialiśmy w minionych latach. Oczywiście gdyby były takie możliwości finansowe, wówczas najchętniej trenowałbym cały czas na trawie. Zgrupowanie ma tę przewagę, że lepiej można zintegrować drużynę. Trenujemy jednak dwa razy dziennie, między zajęciami prowadzę sporo indywidualnych rozmów. Nie ma czasu na nudę.
Górnik na bazę faktycznie nie może narzekać. Hala sportowa na Matejki dysponuje pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim, a słynne już boisko "trociniaste", z którego w okresie sparingów chce korzystać wiele śląskich klubów w styczniu i lutym bywa niezastąpione.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]