Pitry: Przegrana Lecha z Cracovią będzie sensacją

- Po ostatniej kolejce rozmawiałem z płkarzami Lecha. Wierzę, że pogratuluję im co najmniej wicemistrzostwa Polski - mówi zawodnik Górnika, Przemysław Pitry.
Były gracz "Kolejorza" nie dopuszcza do siebie myśli, aby poznaniacy mieli przegrać w ostatnim spotkaniu z Cracovią. - Zagrają dla 17 tysięcy ludzi, kończą sezon, sportowo są lepsi. Powinni sobie poradzić. Przegrana będzie dla mnie sensacją - mówi Pitry, który będzie musiał pauzować z powodu kartek.
Zawodnik na pewno będzie w sobotę na Roosevelta. - Chciałbym być jak najbliżej chłopaków. Przed meczem na pewno będę w szatni, podobnie jak po spotkaniu. W przerwie pewnie nie. Taki mecz trzeba zobaczyć z bliska, poczuć atmosferę. Tradycyjnie na trybunach będzie komplet, ale jestem przekonany, że atmosfera będzie jeszcze bardziej gorąca niż zwykle - uważa Pitry.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]