6,5 tysiąca sprzedanych karnetów na wiosenne mecze Górnika

Dyrektor marketingu Górnika, Krzysztof Maj pochwalił się wczoraj, że na wiosenne mecze zabrzan sprzedano już prawie 6,5 tysiąca karnetów. - To absolutny rekord ostatnich lat. Coraz lepiej sprzedają się też napoje i towary firmowane klubowym logo - stwierdził Maj. Wielkim powodzeniem cieszy się również sprzedaż karnetów z koszulkami. - Musieliśmy ich dodatkowo zamówić ponad 1200 - twierdzi Maj. 
Działacze Górnika zwracają uwagę, że cztery z sześciu zaplanowanych na Roosevelta ligowych spotkań ma status podwyższonego ryzyka. - Dlatego apelujemy do kibiców o kupowanie biletów w przedsprzedaży. Niestety, takie mecze wiążą się z formalnościami, spisywaniem danych osobowych, a to zajmuje nieco czasu. Dlatego warto go zaoszczędzić i przyjść na mecz już z biletem w ręku - dodaje dyrektor Maj.

źródło: Dziennik Zachodni / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]